Система відеонагляду на території Глеюватської сільської ради

   У зв’язку із високими темпами розвитку Internet – технологій постійно з’являються нові можливості їх використання в різних галузях виробництва,в тому числі і можливість розв’язання завдань для відеонагляду за територіально віддаленими об’єктами, при цьому відстань до об’єктів перестає відігравати будь-яку роль.

   Те, що здавалось ще декілька років тому недосяжним - високошвидкісна лінія зв’язку в кожному приміщенні, стає доступним як технічно,так по вартості. У зв’язку з цим багато задач та проектів, що раніше вимагали великих коштів та часу на розробку, організацію та реалізацію тепер вирішуються швидко, оперативно та з новою якістю.

   За таких обставин тепер з’явилось і багато нових можливостей та варіантів рішень у системах відеонагляду.
Сучасні системи відеонагляду - найважливіший елемент комплексної системи безпеки. Вони дозволяють візуально контролювати стан об'єкту, який необхідно захистити, при самих різноманітних умовах - при різному рівні освітлення об'єкту, на різноманітній відстані, в автоматичному режимі без участі оператора, виявляти вторгнення на об'єкт і багато іншого. В комплексі з пристроями і системами охоронно-пожежної сигналізації, контролю доступу й іншими елементами, які забезпечують безпеку об'єктів, відеосистеми спостереження значно збільшують ефективність роботи інших систем безпеки об'єкту. Вони можуть також ефективно використовуватися самостійно для спостереження і контролю стану захищуваного об'єкту. Системи відеоспостереження в той же час легко нарощуються і інтегруються в інші системи безпеки.

   Останнім часом перевага надається комп'ютерному відеоспостереженню. При цьому сигнали від багатьох камер подаються на сучасний комп'ютер.
Конфігурація конкретної системи залежить від характеру контрольованого об'єкту та умов спостереження за ним, а також від задач, які розв'язуються системою відеоспостереження наборі сучасних відеокамер. До основних елементів системи відеоспостереження можна віднести наступні пристрої - формування зображення, відображення інформації, керування режимом відображення, реєстрації і запису зображень, а також установчі і захисні елементи.

На даний час на території Глеюватської сільської ради встановлено 7 ІР - камер, з роздільною здатністю 2Mp.

Коментарі закрито.